Czy warto stosować karmę Alpha Spirit?

Czy warto stosować karmę Alpha Spirit?

Mięso najwyższej jakości i dobrze zbilansowany skład karmy dla psów i kotów sprawi, że Twój pupil będzie cieszył się zdrowiem, dobrym samopoczuciem i ogromnymi pokładami energii. Zadbaj o to, co pojawia się w psiej lub kociej misce – sięgaj po karmę dla zwierząt zaufanego producenta, dla którego dobra Twojego zwierzaka jest ważne tak samo jak dla Ciebie. Wybierz na przykład karmę Alpha Spirit. Dlaczego warto podawać ją psom i kotom?

Alpha Spirit – polska marka, która prowadzi psy do ich żywieniowych korzeni

Alpha Spirit to polska marka, która postanowiła stworzyć wyjątkowe karmy dla psów i kotów. Ważne jest dla niej, aby produkty były dobrze zbilansowane ze składników najwyższej jakości, a jednocześnie możliwie najbardziej przypominały sposób żywienia się psich i kocich przodków żyjących na wolności.

Dzięki takiemu podejściu udało się opracować produkty, które uzyskały tzw. jakość Human-Grade, czyli zarówno polubiły je zwierzęta, jak i zyskały one uznanie licznych opiekunów czworonogów. Choć może wydawać Ci się to nieprawdopodobne, to przemyślany dobór składników wysokiej jakości sprawia, że karmę Alpha Spirit mogą jeść też ludzie, o ile oczywiście Twój pupil będzie chciał się nią z Tobą podzielić. 😉

Każda karma i smakołyk Alpha Spirit w większości składa się z mięsa, co jest zgodne z weterynaryjnymi zaleceniami dotyczącymi zdrowego żywienia psów i kotów. Produkty uzupełniono też o składniki roślinne, głównie kiełki roślin strączkowych. Dla przykładu karmy dla psów Alpha Spirit zawierają aż 85% mięsa wysokiej jakości, które dostarczyli lokalni dostawcy, a także 15% kiełków.

W produktach tej polskiej marki nie znajdziesz za to zbóż, sztucznych barwników ani konserwantów, które mogłyby być szkodliwe dla zdrowia Twojego pupila. Skład wolny jest też od jakichkolwiek wypełniaczy. Charakterystyczny zapach karm wiąże się z dodatkiem ziół, które pozwalają karmom zachować świeżość na dłużej. Alpha Spirit używa bowiem rozmarynu i tymianku, które wykazują właściwości konserwujące.

Karma produkowana jest w ściśle chronionej technologii Tenderize. Sprawia ona, że białko w karmie jest lekko nadtrawione, a tym samym hipoalergiczne i lekkostrawne.

Gdzie kupić karmę i przysmaki Alpha Spirit dla psów i kotów? Które wybrać?

Kliknij link https://zookarina.pl/firm-pol-1599223586-Alpha-Spirit.html, jeśli chcesz przejść do sklepu, w którym znajdziesz bogatą ofertę karm i przysmaków Alpha Spirit dla psów i kotów. W sklepie internetowym Zoo Karina czekają:

  1. Pełnoporcjowa sucha, a przy tym miękka karma dla psów w opakowaniu o wadze 200 gramów lub 3 kg. Możesz wybrać karmę o różnym przeznaczeniu i w wielu smakach. Dla przykładu karma Alpha Spirit Puppies w postaci miękkich kostek przygotowywanych w niskiej temperaturze zawiera 85% mieszanego mięsa (indyczego, rybiego, wieprzowego i kaczego), a Alpha Spirit Wild Fish w 85% zawiera mięso czterech gatunków ryb – sardyneli hiszpańskiej, makreli, ostroboka pospolitego i sardynki europejskiej.
  2. Przekąski dla psów The Bone. Nie są wędzone, ale naturalnie suszone, dlatego możesz uznać je za najlepszy sposób na zachowanie higieny psiego uzębienia i zaspokojenie odruchów gryzienia. W sklepie Zoo Karina znajdziesz przekąski The Bone w różnych rozmiarach, które zostały dostosowane do wielkości czworonogów. Małe kości zaleca się rasom małym i średnim, a duże – tym większym. Do wyboru są między innymi Kości Strzałkowe z Szynki Serrano, Hiszpańska Racica i Hiszpańska Noga Wędzona z Szynką.
  3. Paluszki i przysmaki w kostkach dla psów. Różnorodne opakowania kryją tę samą zawartość, którą Twój czworonóg pokocha od pierwszego kęsa. Możesz mieć je zawsze ze sobą jako zachętę bądź nagrodę po wizycie u weterynarza lub psim treningu. Przekąski wyprodukowane w 85% mięsa możesz wybrać w mniejszych pojedynczych opakowaniach albo w opakowaniach zbiorczych.
  4. Przysmaki w kostkach dla kotów. Podobnie jak produkty dla psów zawierają 85% mięsa. Mają postać małych i miękkich kostek, dzięki czemu znajdują uznanie kotów w każdym wieku.

Zajrzyj do internetowego sklepu Zoo Karina i wybierz zdrowe posiłki i przekąski Alpha Spirit dla swojego pupila!